شنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۶
سه شنبه, 15 تیر 1395 ساعت 06:04

تقدير دكتر اسلاميان از هلدينگ انرژي

دكتر محمود اسلاميان، مديرعامل محترم صندوق بازنشستگي كشوري با ارسال نامه اي خطاب به دكتر برادران مديرعامل هلدينگ انرژي از تهيه گزارش جامع اقدامات انجام شده در اين هلدينگ و شركت هاي زيرمجموعه قدرداني كرد.
به گزارش روابط عمومي شركت سرمايه گذاري صندوق بازنشستگي كشوري، در راستاي تخصصي شدن فعاليت هلدينگ ها، اين شركت با ترسيم چشم انداز، اهداف و استراتژي هاي خود براي بهره مندي از منابع غني نفت و گاز كشور و در جهت مديريت بهينه دارايي ها و افزايش بازدهي سرمايه و سود سهامداران خود، علاوه بر ارتقاي بهره وري و ايجاد هم افزايي در شركت هاي موجود، سرمايه گذاري در صنايع پتروشيمي، نفت، گاز و نيروگاهي را در اولويت فعاليت هاي كاري قرار داده و در اين خصوص موقعيت هاي مناسب را شناسايي نموده و در جهت تكميل زنجيره ارزش در اين حوزه اقدامات عملياتي را انجام داده است.
بر اساس اين گزارش، اين اقدامات علاوه بر تأمين منافع بازنشستگان فرهيخته به عنوان سهامداران عمده صندوق، در تحقق سياست هاي ارزشمند اقتصاد مقاومتي كه از سوي مقام معظم رهبري ابلاغ گرديد، موثر بوده و مصداق " اقدام و عمل" در حوزه فعاليت هلدينگ انرژي و شركت هاي تابعه مي باشد.
لذا مختصري از اهم اقدامات صورت گرفته در اين خصوص تهيه و به صورت يك مجلد تدوين و به مديريت عامل صندوق بازنشستگي كشوري تقديم شد.
اين گزارش مي افزايد: در اين مجلد علاوه بر بيان اقدامات هلدينگ انرژي، فعاليت هاي اخير شركت هاي پتروشيمي جم، صبا فولاد خليج فارس، ملي نفتكش، ايران ياسا، نفت ايرانول، بيمه ملت، پتروشيمي هاي مسجد سليمان، اميركبير، شازند، خارك، آبادان و ... منتشر شده است.
بر اساس اين گزارش، دكتر اسلاميان پس از رويت گزارش مذكور در پي نوشت خود عنوان كردند:
"جناب آقاي دكتر برادران با اهدا سلام، گزارش اقدامات مجموعه شركت سرمايه گذاري صندوق بازنشستگي واصل گرديد. از زحمات جنابعالي و همكاران در تدوين گزارش جامع مذكور تقدير مي نمايم."